19 marca 2012

Vero - Vila - buty marzeń.

Buty są dla mnie czymś co przyciąga, zachwyca, czymś co dopełnia nasz strój, albo gra w nim główną rolę. Idealne buty powinny być przede wszystkim wygodne. Idąc za tym dalej, dzisiaj przygotowałam dla Was wpis o sklepie internetowym Vero - Vila, który oferuje buty. Tak jak juz pisałam, podjęłam z Nimi współpracę. Tak jak w tym wpisie KLIK, buciki od Nich nadal będę zachwalać - co tu dużo mówić, są po prostu śliczne i bardzo kobiece. Obsługa sklepu jest bardzo, bardzo dobra i miła, bez żadnego problemu można się z Nimi dogadać. Oferują Oni obuwie damskie - baleriny, czółenka, kozaki, klapki, botki, sandały, trampki, japonki, półbuty, śniegowce, drewniaki, kalosze, kapcie i workery. Wszystkie buciki są przecudowne ! Sama miałam problem z wyborem tych, które trafią do mojej szafy. Szczerze mówiąc, zajęło mi to kilka dni. No i jeszcze kwestia cen. Według mnie ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne. Wiele internetowych sklepów obuwniczych posiadających identyczne obuwie, życzy sobie 20, 30 a czasem nawet 40 % więcej niż Vero-Vila.
I ostatnie najważniejsze. Nie piszę tego wszystkiego, dlatego, że z Nimi współpracuję i tak muszę. Nie. Po prostu mówię szczerze co myśle i jakie wrażenie odniosłam. POLECAM ten sklep w stu procentach !
Koniec mojego gadania, poniżej przedstawiam Wam kilkanaście par bucików, które wpadły mi w oko, trochę się tego uzbierało, ale wierzcie, że nie mogłam wybrać tylko kilku par:)

Zapraszam Was na stronę sklepu Vero-Vila - KLIKSame widzicie jaki miałam trudny wybór.. :)

3 komentarze:

Dziękuję serdecznie za wszystkie komentarze, które motywują do dalszej pracy.
Obserwujesz? Napisz, odwdzięczę się.